ZARZĄD

Jan Nawrocki
Prezes
Tel. 502 700 461
j.nawrocki@an-hale.pl

Marian Michalak
Wiceprezes
tel. 502 363 579
m.michalak@an-hale.pl

mgr inż. Piotr Reutt
Członek zarządu
Tel. 509 754 908
p.reutt@an-hale.pl

SEKRETARIAT
Tel +48 62 78 26 170
biuro@an-hale.pl

Kierownik produkcji konstrukcji maszyn i urządzeń
mgr inż. Piotr Reutt
Tel. 509 754 908
e-mail: p.reutt@an-hale.pl

Kierownik produkcji konstrukcji stalowych
inż. Artur Wodnik
Tel. 514 453 108
e-mail: a.wodnik@an-hale.pl

Technolog - Dział konstrukcji maszyn i urządzeń
mgr inż. Marcin Janik
Tel. 512 152 731
e-mail: m.janik@an-hale.pl

Technolog - Dział konstrukcji stalowych
mgr inż. Łukasz Mokras
e-mail: l.mokras@an-hale.pl

Kontrola jakości
Dariusz Hruszowiec
Tel. 512 203 163
e-mail. d.hruszowiec@an-hale.pl

Pełnomocnik ds. ISO
mgr Jacek Wróbel
e-mail. j.wrobel@an-hale.pl

Magazyn
Dariusz Chmielewski
Tel. 509 754 914
e-mail. d.chmielewski@an-hale.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości